Susisiekite su mumis:
+370 680 39733

Apie mus

Biural.lt – laidojimo paslaugų biuras. HG.

Kiek mes jų laidojam. bet jų yra vis daugiau.

Laidojimo paslaugos

Tu ar tu.

Lrytas.lt

Lost

Kiwi – taip žmonės atrodė 2011.

Ar tapote tos srities vargšai? u

Burial.lt – nuo savo artimiausių konkurentų išsiskiria paprastumu.

Mes teikiame laidojimo paslaugas visoje Lietuvoje, užtikriname kompleksinį paslaugų teikimą. Laidojimo paslaugas teikiame tiek miestuose, tiek ir kaimuose. Mirus artimajam skambinti telefonu +370 680 39733. Įmonė suderina su šarvojimo sale, bažnyčia ir kapinėmis.

Burial.lt – burial.lt yra laidojimo paslaugų verslas.

Burial.lt įkurtas 2011 liepos 24 dieną.

Artimiesiems atsisveikinimui biuras paruoš gėlių puokštes ir vainikus. Visą atsisveikinimo laikotarpį , šalia Jūsų bus laidotuvių organizatorius.

Mumus svarbiausia – pagalba žmonėms sunkią akimirką.

Žmonių rūpesčius skausmo metu Biural.lt prisima visa atsakomybę sau ir sprendžia su laidotuvėmis susijusius klausimus. Sąžiningas, greitas ritualinių paslaugų atlikimas užtikrina teikiamų paslaugų aukštą lygį, kompleksiškumą ir profesionalumą.

Biurial.lt laidojimo paslaugų biuras iškas ir papuoš kapo duobę, karstą į kapines nuveš katafalku, o palydai skirs autobusus, paruoš gedulingus pietus, ar juos užsakys pageidaujamoje kavinėje, parduotuvėje galėsite įsigyti pageidaujamą karstą, velioniui rūbus ir kitus laidojimo reikmenis ir atributus.

Turime transportą mirusio gabenimui.

Mūsų puslapyje galite rasti informaciją apie mūsų biuro vykdomas laidotuves.

Telydi Jus paguoda ir dvasios stiprybė šią sunkią netekties valandą. Nuoširdžiai užjaučiame Jus, mirus brangiam artimajam.